Celoskleněné dveře LUXDOOR

Zakázková výroba celoskleněných dveří

Dveře vyrábíme dle požadavku zákazníka a po přesném zaměření na stavbě. To znamená, že každé dveře vyrábíme jako atypické a to bez jakéhokoliv cenového příplatku. Dveře se dodávají v různém provedení skla a kování dle Vašeho výberu. Pro náročné zákazníky vyrábíme na zakázku exkluzívní dveře v individualním designu. Dovážíme kování pro celoskleněné dveře: panty, kování a kliky, pojezdy v několika povrchových úpravách  - nerez, hliník, SNi a další.

Dále vyrábíme:

- skleněné dveře posuvné ( v kolejnici nebo na nerezové tyči )
- bezrámové sprchové kouty
- prosklené, interiérové příčky
- skleněné desky za kuchyňské linky

 


Celoskleněné dveře LUXDOOR jsou charakteristické

- kvalitou - dveře jsou vyráběny ze skel renomovaných výrobců, opracování a kalení je prováděno dle přísných norem kvality ISO 9001.
- bezpečností - tvrzené sklo o síle 8 - 10 mm poskytuje vysokou odolnost vůči nárazům. Pokud dojde k  rozbití dveří, dojde k rozbití skla do malých, neostrých úlomků.
- vzhledem - je možné zvolit čiré, barevné nebo matné sklo dle požadovaných vlastností na prostup světla a estetických nároků.

Používané materiály:

SKLO - čiré sklo dokáže interiéry spojit a prosvětlit. Použitím barevného skla doladíte interiér na tu správnou notu. V případě, že potřebujete soukromí, zvolíme sklo ornamentní či s potiskem.
Matné sklo - zde se většinou užívá skla v provedení "imitace pískování". Sklo je opatřeno nástřikem 60% barvy, která budí dojem pískovaného povrchu. Barva projde technologickým procesem v peci a je témeř nezničitelná. Velkou výhodou těchto skel je jejich snadná údržba v porovnání se skly pískovanými. Požadovaný design však zůstane zachován.

KOVÁNÍ -  velký výběr kování elegantních tvarů, různých barev a povrchových úprav umožňuje povýšit celoskleněné dveře na designový prvek, který bude ve vašem interiéru nepřehlédnutelný. Dovážíme kvalitní kování italského výrobce Casma. Hliníkové kování, nerez panty pro sprchové dveře, nerezové pojezdy a mnoho dalšího.

ZÁRUBNĚ - pro celoskleněné dveře se hodí zárubně ocelové ( normované rozměry ), hliníkové-rámové ( na zakázku ), nebo dřevěné ( normované i na zakázku ). Provedení zárubní je třeba posoudit s ohledem na celkové vyznění interiéru.

Použití celoskleněných dveří: 

- do kancelářských prostor
- moderních soukromých interiérů, domácností
- hotelových hal
- obchodů, showroomů a obchodních domů


Kontakt

Casma CZ

Podkovářská 2 (rohová budova na křižovatce Podkovářská / Poděbradská)
Praha 9, 190 00


+420 266 611 278-9
+420 603 801 937