Zárubně pro skleněné dveře

Vyrábíme pohledové hliníkové zárubně pro skleněné dveře. Tyto zárubně vynikají především jednoduchým technickým designem a kvalitním provedením.
Další nemalou výhodou je jejich rozměr - šířka zárubně je 3,5 cm, takže zárubně působí jemně a decentně.

Tyto zárubně vyrábíme vždy na míru ( dle zadaných rozměrů nebo po zaměření na stavbě ). Barva zárubní je ošetřený polomatný hliník, ke kterému nabízíme i kování pro skleněné dveře ve stejné barvě.

Tyto zárubně jsou ideální řešení pro luxferové stěny. Díky jejich šířce ( 7 cm ) jsou v přesné tloušťce pro použití do stěny ze skleněných tvárnic. Luxfery jsou vyráběny ve většině v tloušťce 8 cm, takže klasické ocelové zárubně jsou širší a výsledek není úplně ideální. Obložkové zárubně ze dřeva zase způsobí "utopení" části tvárnic pod okraj. Protože montáž těchto zárubní probíhá až do čistého stavebního otvoru, jsou přímo předurčeny pro hotové interiéry a luxferové příčky.

Tyto zárubně je možné použít i pro dveřní křídla z jiných materiálů. Dveřní křídlo musí být pouze bezfalcové a před výrobou zárubní je nutné dodat přesné rozměry a umístění pantů a kování. 

PODROBNÉ INFORMACE, FOTOGALERIE A TECHNICKOU SPECIFIKACI NAJDETE ZDE.

 

 

 

 


Kontakt

Casma CZ

Podkovářská 2 (rohová budova na křižovatce Podkovářská / Poděbradská)
Praha 9, 190 00


+420 266 611 278-9
+420 603 801 937